Doradca chustonoszenia

NAUKA WIĄZANIA CHUSTY
Indywidualne spotkanie z doradcą chustonoszenia.
Spotkanie na sali Al.Niepodległości 41 Częstochowa 150zł, z dojazdem do domu na terenie Częstochowy 180zł ( poza Częstochową dojazd dodatkowo płatny 1zł=1km )
Czas trwania spotkania 1,5 h – 2h.
Doradca spotyka się z Wami indywidualne z profesjonalnym sprzętem ( różnego rodzaju chusty, oraz specjalne lalki treningowe). Omawiamy część teoretyczną ( bezpieczna pozycja dzidziusia w chuście, dobra postawa osoby noszącej, rodzaje chust , ubiór do chusty, długość noszenia, zalety noszenia dzieci w chustach dla dziecka i rodzica, rodzaje wiązań itp )
Dobieramy odpowiednie wiązanie dla Was.
Przechodzimy do części praktycznej . Ćwiczymy wiązanie na lalkach treningowych. Jak już się nauczymy pod okiem doradcy wiążemy dzidziusia (kilka razy). Jeśli będziecie chcieli możemy nauczyć się kilku wiązań. Jest to inwestycja jednorazowa, ponieważ po spotkaniu na pewno nauczycie się prawodłowo wiązać dzidziusia.
Po spotkaniu doradca jest do Waszej dyspozycji, zawsze możecie wysłać kontrolne zdjęcie lub o coś zapytać.
Na spotkaniu nie musicie mieć swojej chusty. Warto wcześniej zobaczyć różnego rodzaju chusty i dobrać dla siebie tą najlepszą. Doradca posiada rabaty na chusty więc jak się zdecydujecie to chętnie pomoże😉 ze względu na obecny stan w Polsce podczas konsultacji zachowujemy odpowiednie środki bezpieczeństwa

Doradca chustonoszenia
Magdalena Lupa 663 044 068